Naše telo má svoju vlastnú hlbokú múdrosť, a ak ho budeme nasledovať, privedie nás cez spontánne intuitívne pohyby bližšie k našej podstate a vnútornému liečeniu. Spontánny tanec je pritom skutočnou meditáciou v pohybe. Je to stav, počas ktorého utíchajú myšlienky v našich hlavách. Ako čistý stôl, z ktorého sme odstránili neporiadok, a ktorý je pripravený na nové lepšie veci v našich životoch.

Tanec

“Slobodný a spontánny tanec je v skutočnosti meditáciou v pohybe.”

Hudba je úžasným médiom! Umožňuje nám svet viac cítiť než o ňom premýšľať. Keď sa naladíme na rytmus hudby, nemôžeme byť nikde inde než v prítomnosti, pretože hudba nám zo svojej podstaty nedovoľuje zotrvávať v tónoch, ktoré už odzneli, môžeme s ňou jedine plynúť v TU a TERAZ. A prítomný okamih je predsa podstatou meditácie, je to univerzálny kľúč ku všetkým zázrakom.

Kvantová mágia

“Všetci sme kúzelníkmi, len sme na to zabudli. Ak sa znova naučíme, ako vstúpiť do svojho srdca a precítiť v ňom naše želanie, táto prežitá emócia transformuje náš svet podľa predstáv. Je to jednoduché, len musíme pripustiť, že je to možné. Urobte prvý krok a potom zľahka ďalší, pretancujte sa k slobode…”

Počas tohto tanečného večera budeme kombinovať jemné zážitkové techniky so slobodným pohybom tela za sprievodu hudby, ktorá sa na hlbokých úrovniach dotkne našej duše a transformuje naše životy.

Budeme sa zábavným spôsobom učiť princípom kvantovej mágie, ktorá môže zmeniť naše životy podľa želania. V rámci tanca budeme pracovať so svojim vedomím, budeme ho používať ako nástroj, ktorým si vedome vytvárame svoju budúcnosť.

Naladením sa na prítomný okamih pomocou hudby vstupujeme do svojho srdca a vytvárame tak základný predpoklad splnenia našich snov. Sformovaním zámeru zažíname maják vo svojej želanej budúcnosti a následne cez emočné prežite našej predstavy v tanci dovoľujeme Vesmíru, aby sa naše želania udiali.

Hovorí sa, že život je len snom a veľkou hrou, v rámci ktorej sa rozpomíname na svoju skutočnú podstatu. A že záleží len na tom, koľko zábavy a ľahkosti si v našich životoch dovolíme prežívať. Čím bezstarostnejší a hravejší si dovolíme byť, tým skôr uzrieme zázraky, ktoré doteraz prekrýval neporiadok v našich hlavách. Príďte sa teda s nami zabaviť a pritom si spomenúť, že nič nie je nemožné.

Prihlásiť na kurz


Želám si dostávať novinky emailom.

Odoslaním prihlášky súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle GDPR. Viac informácií.