Prečo sú užitočné?

Naše telo má svoju vlastnú hlbokú múdrosť, a ak ho budeme nasledovať, privedie nás cez spontánne intuitívne pohyby bližšie k našej podstate, vnútornému liečeniua našim želaniam. Počas tohto tanečného večera budeme kombinovať jemné zážitkové techniky so slobodným pohybom nášho tela za sprievodu hudby, ktorá sa na hlbokých úrovniach dotkne našej duše a transformuje naše životy.

Tanec

“Tanec je liekom a zároveň jazykom duše.”

Budeme sa zábavným spôsobom učiť princípom kvantovej mágie, ktorá zmení naše životy podľa želania. Ukážeme si, ako jednoducho pracovať so svojim vedomím, a ako ho možno používať ako nástroj, ktorým si vedome vytvárame svoju budúcnosť. Hudba je pritom úžasným médiom, ktorý nám umožňuje náš svet viac precítiť než o ňom rozmýšľať. Keď sa naladíme na rytmus hudby, nemôžeme byť nikde inde než v prítomnosti, pretože hudba nám zo svojej podstaty nedovoľuje zotrvávať v tónoch, ktoré už odzneli, môžeme s ňou jedine plynúť v TU a TERAZ. A prítomný okamih je univerzálnym kľúčom ku všetkým tajomstvám a zázrakom..

Meditácia

“Meditácia v skutočnosti znamená len to, že stíšite sami seba a počúvate svoje vnútorné múdrosti.”

Naše želania a zámery sú ako vzdialené ciele, ktoré chceme dosiahnuť. Ale len dívaním sa na ne alebo premýšľaním o nich sa k nim nikdy nedopracujeme. Keď však už máme smer, treba ešte urobiť krok, alebo dva… alebo celú sériu (napr. tanečných) krokov, pri ktorých si môžeme dovoliť zabudnúť, že niekam kráčame. Pohyb je samotnou podstatou života aj každej zmeny. Naladením sa na prítomnosť s pomocou hudby vstupujeme do svojho srdca a vytvárame tak základný predpoklad naplnenia našich snov. Sformovaním zámeru zažíname maják vo svojej vyželanej budúcnosti a následnej cez intuitívne pohyby prirodzeným a nenúteným spôsobom dovoľujeme Vesmíru, aby sa naše predstavy jednoducho udiali.

Hovorí sa, že život je len snom a veľkou hrou, v rámci ktorej sa rozpomíname na svoju skutočnú podstatu. A že úspech je už vopred daný, netreba sa nikam ponáhľať, ani veci siliť. V skutočnosti teda záleží len na tom, koľko zábavy a ľahkosti si v našich životoch dovolíme prežívať. A čím bezstarostnejší a hravejší si dovolíme byť, tým skôr sa tie zázraky udejú. Príďte sa teda s nami zabaviť a oživiť si spomienky na to, že nič nie je nemožné… 😉

Prihlásiť na kurz

Želám si dostávať novinky emailom.

Odoslaním prihlášky súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle GDPR. Viac informácií.