Bufo Alvarius – The Underground Secret

Pozývame Vás na premietanie dokumentárneho zážitkového filmu Bufo Alvarius – The Underground Secret, ktoré sa uskutoční 19. novembra 2019 o 18:30 hod. v bratislavskej Novej Cvernovke (Račianska 78, 831 02 Bratislava). Po filme nasleduje diskusia s tvorcami a organizátormi filmu.

Dokument zobrazuje radikálne svedectvo o najsilnejšom známom prírodnom psychedeliku, tryptamíne 5-MeO-DMT a žabe Bufo Alvarius zo sonorskej púšte. Film je koncipovaný ako strhujúce audiovizuálne dobrodružstvo, ktoré umocňujú originálne zážitkové animácie inšpirované touto výnimočnou látkou.

Fascinujúce výpovede skupiny psychonautov, ktorí sa za skúsenosťou s Bufo Alvarius vydali na cestu do Južnej Ameriky, dokresľujú osobné príbehy nestora transpersonálnej psychológie Stanislava Grofa a novodobého šamana Octavia Rettiga, ktorý ceremoniálny kontakt s uvedenou látkou sprostredkoval tisícom dobrovoľníkom z celého sveta. Mnohým zmenila život.

Pôvodný zámer autorov natočiť dokumentárnu reportáž vygradoval do intenzívnej filmovej meditácie o povahe vedomia a bytia.

Vstup možný až od 18 rokov!

Rezervácia vstupenky


Želám si dostávať novinky emailom.

Odoslaním prihlášky súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle GDPR. Viac informácií.